Travelmarket Norge
Få gode tilbud på e-post:

Business Class relanseres i Europa.

Flyselskapet Swiss har bestemt seg for å relansere "business class" på sine europeiske flyvninger i Europa. Årsaken er tilbakemeldinger fra misfornøyde forretningsreisende. Det har fått sveitserne til å snu på flisa.

Ifjor valgte flyselskapet Swiss å kutte 'business class' på sitt europeiske rutenett.

Dette for å kunne møte konkurransen fra lavprisaktørene.

Det sveitsiske flyselskapet senket prisene, kuttet måltidene fra økonomiklassen, og fjernet forretningsklassen på alle fly med færre enn
50 passasjerseter, skriver Dagens Næringsliv.

- Kundene reagerte ikke positivt til ideen om bare å ha økonomiklasse på mindre fly, bekreftet Swiss-talsmann Priska Spoerri onsdag.

Som følge av kundenes krav vil 'business class' bli re-introdusert på samtlige Europa flyvninger fra midten av februar, melder selskapet.






Kilde: Boarding.no
 
Tekst:  Nanna Sagerud
17.181 Brukere, 1.151.895 Bilder, 5.795 Filmklipp
Reisetilbud på e-post
Billige flybilletter
Billige restplasser
Billige charterreiser
…og mange andre reiser.
Travelmarket Norge
Reisesøkemotoren Travelmarket.no søker på mer enn 1.000 internettsider for å finne de beste og billigste reisene for deg.